Partneři

Několik významných partnerů, jejichž služeb, nebo produktů využíváme. Vybíráme si jen kvalitní partnery, abychom mohli poskytovat kvalitní služby. Spoléháme na silné značky, které dělají svou práci dobře a respektují životní prostředí.

STORMWARE s.r.o.

Společnost STORMWARE s.r.o. je tvůrcem ekonomického a informačního systému POHODA. Pohoda je komplexní systém pro řízení ekonomiky malých, středních a velkých firem. Je oborově neutrální a vhodný pro fyzické i právnické osoby. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci, řídit skladové hospodářství a zpracovávat mzdy. Plně vyhoví plátcům i neplátcům DPH, zvládne pobočkové zpracování dat, podporuje import a export dat, homebanking, elektronickou fakturaci i obchodování na internetu. Legislativní a funkční aktualizace jsou v ceně, stejně jako komplexní uživatelská podpora poskytovaná přímo výrobcem.

www.stormware.cz  www.pohoda.cz
KASTNER software s.r.o.

Společnost STORMWARE s.r.o. je tvůrcem ekonomického a informačního systému POHODA. Pohoda je komplexní systém pro řízení ekonomiky malých, středních a velkých firem. Je oborově neutrální a vhodný pro fyzické i právnické osoby. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci, řídit skladové hospodářství a zpracovávat mzdy. Plně vyhoví plátcům i neplátcům DPH, zvládne pobočkové zpracování dat, podporuje import a export dat, homebanking, elektronickou fakturaci i obchodování na internetu. Legislativní a funkční aktualizace jsou v ceně, stejně jako komplexní uživatelská podpora poskytovaná přímo výrobcem

www.kastnersw.cz  www.form-studio.cz
ONEsolution s.r.o.

Přinášíme Vám garantované služby v oblasti registrace a správy domén, výkonného webhostingu a serverů s plnou správou. Ať už chcete hostovat osobní či firemní webovou prezentaci nebo provozovat vyhrazený server, vždy se o Vás náležitě postaráme. Již 11 let se lišíme přístupem k poskytování webhostingových služeb našim zákazníkům. Necháváme se jimi stále inspirovat a vytváříme pro ně kvalitní a snadno použitelné služby. Jsme přirozeným spojením moderních technologií, bezpečných služeb a lidí, na které se můžete vždy spolehnout. Jsme ONEbit hosting.

www.onesolution.cz  www.onebit.cz
Allianz pojišťovna, a. s.

Allianz pojišťovna, a. s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, který chrání život a majetky 80 milionů lidí ve více než 70 zemích. V České republice působíme od r. 1993. Od té doby prošlo našima rukama přes 9 milionů smluv, a držíme si tak místo 3. největší pojišťovny u nás.

www.allianz.cz/o-spolecnosti
ESET software spol. s r. o.

ESET ochrání váš počítač, tablet, smartphone i firemní server pomocí inteligentní ochrany kombinující osvědčený antivirus, antispyware, firewall, antispam a rodičovskou kontrolu. Vyhledávání a správa zranitelností, systém řízení informační bezpečnosti, bezpečnostní audit. ESET, spol. s r.o. je slovenská softwarová firma působící na poli IT bezpečnosti se sídlem v Bratislavě v Aupark Tower. Společnost byla založena v roce 1992 a v současné době je pravidelně oceňována jako nejúspěšnější slovenská firma roku.

www.eset.com
Microsoft s.r.o.

Microsoft Corporation je americká akciová nadnárodní společnost se sídlem v Redmondu ve státě Washington. Zabývá se vývojem, výrobou, licencováním a podporou široké škály produktů a služeb, které jsou spjaté především s počítači. Byla založena 4. dubna 1975 za účelem vývoje a prodeje interpretů BASIC pro Altair 8800, poté ale začala v polovině osmdesátých let dominovat trhu s operačními systémy pro domácí počítače se systémem MS-DOS, který následovala série operačních systému Microsoft Windows. Časem Microsoft převzal i vedení na trhu s kancelářskými programy, kde mu k tomu pomohl Microsoft Office.

www.microsoft.com
VOLVOESET software spol. s r. o.

Volvo, Volvo Group, je švédský výrobce nákladních automobilů, autobusů a stavebního vybavení, řídících systémů pro námořní a průmyslové aplikace, komponentů vesmírných lodí a poskytovatel finančních služeb. Volvo Cars (švédsky Volvo Personvagnar) je švédský výrobce osobních automobilů. Byl založen roku 1927 jako divize firmy SKF, která se zabývá výrobou ložisek, do roku 1999 byl ve vlastnictví koncernu Volvo. Poté, co Ford Motor Company prodal Aston Martin, Jaguar a Land Rover, bylo Volvo jedinou součástí bývalé skupiny Premier Automotive Group, která zůstala v držení amerického koncernu. Dopad automobilové krize a špatný obchodní stav mateřské společnosti Ford Motor přinutil americkou společnost prodat i tuto značku. Ford koupil Volvo Car v roce 1999 za 6,5 miliardy dolarů a v roce 2010 ho prodal čínské automobilce Geely za 2 miliardy dolarů.[1] V roce 2014 se osobní automobily Volvo vyráběly ve Švédsku, Belgii, Číně a Malajsii.

www.volvocars.com
Hledáte spolehlivého dodavatele účetních služeb?

Můžete vyplnit zcela nezávazně poptávku, my se vám ozveme a případně si domluvíme schůzku. Probereme možnosti jak vám můžeme pomoci, co potřebujete, co očekáváte a naopak vy se dozvíte co umíme. A že umíme vás rádi přesvědčíme. Tak neváhejte a odešlete nezávaznou poptávku ať můžete přijet na výbornou kávu.

Nezávazná poptávka