Nabízíme účetnictví a daňové přiznání

Poskytujeme našim klientům komplexní služby spojené s účetnictvím a daněmi. Můžeme vám nabídnout rekonstrukci účetnictví, kontroly zpracování a stavu stávajícího účetnictví, hodí se třeba před finanční kontrolou, účetní dozor a dále například zastupujeme klienty na úřadech atd. Zajistíme také personální a mzdovou agendu. Rolujte trochu dolu a dočtete se pár detailů o našich službách.

Zpracování účetnictví

Zpracování a vedení účetnictví pro právnické a fyzické osoby. Rekonstrukce stávajícího účetnictví.

Daňová přiznání

Zajistíme zpracování a podání všech daňových přiznání, výkazů a přehledů pro ČSSZ a zdravotní pojišťovny.

Statistické výkazy

Zpracování povinných statistických výkazů, intrastat a další, jako je např. kontrolní hlášení na DPH.

Konzultace a poradenství

Rádi vám s účetnictvím třeba jen poradíme, nebo dohlédneme na vaší stávající účetní.

Zpracování účetnictví

Kdo je to účetní? Osoba, která vyřeší váš problém, o kterém nevíte, způsobem, který nechápete. :-)

Jsme účetní firma a provádíme zpracování a vedení kompletního účetnictví společností a živnostníků. V oblasti zpracování účetnictví máme dlouholeté zkušenosti. Spolupracujeme, nebo jsme v minulosti spolupracovali s různými podnikatelskými subjekty. Ať už provozujete, nebo zastupujete akciovou společnost (a.s.), společnost s ručením omezeným (s.r.o.), družstvo, sdružení, nebo spolek umíme vám pomoci.

Živnostníci a další drobní podnikatelé i firmy, tvoří významný segment národního hospodářství a v našem zájmu je především to, aby vaše účetnictví bylo bez chyb a v pořádku. Pro střední a větší společnosti je vedení účetnictví náročnější záležitostí, vyžadující velké zkušenosti, které mohou přinést značnou úsporu nákladů. Naše zkušenosti použijeme právě při zpracování vašeho účetnictví. Zastoupíme firemní účetní oddělení a ušetříme vám nemalé náklady. Veškerá komunikace a informace týkající se klienta jsou důvěrné.

Provádíme také rekonstrukci účetnictví. Opravíme vaše účetnictví za aktuální i minulá období. Oblíbená je naše služba kontrola a prověřování správnosti účetnictví, tzv. účetní dohled. Zkontrolujeme stávající stav účetnictví, vyhledáme chyby, navrhneme řešení jak se chyb zbavit a pohlídáme správnost následného účtování. Dohlídneme na správnost a bezchybné zpracování a vedení účetnictví.

Daňová přiznání

Daně jsou nervy státu (Latinské přísloví: Vectigalia nervi sunt rei publicae). Naše firma se zabývá daněmi takže, podle latinského přísloví, si tak trochu drnkáme na nervy státu. Zajistíme všechny možnosti zpracování daňových přiznání a záležitostí, které se jich přímo či nepřímo týkají. Opět platí, že daňová přiznání zajistíme pro fyzické i právnické osoby. Spolu s daňovým přiznáním zajistíme samozřejmě i další povinné výkazy jako jsou výkaz zisků a ztrát, rozvaha a příloha, dále přehledy pro zdravotní pojišťovny, sociální správu (ČSSZ), souhrnné hlášení k DPH, kontrolní hlášení k DPH a pod.

Kromě přiznání daně z příjmu a daně z přidané hodnoty (DPH) Vám zajistíme zpracování také dalších daňových přiznání, jako je silniční daň, daň z nemovitosti, daň z převodu nemovitosti a další. Zajistíme zpracování řádných i dodatečných daňových přiznání.

Statistické výkazy

Statistika nuda je, má však cenné údaje. Nabízíme zpracování podkladů pro statistické výkazy a zpracování statistických výkazů.

Konzultace a poradenství

Máte rádi dobrou kávu a potřebujete poradit? Provádíme odborné ekonomické konzultace v oblasti účetnictví a daní. To vše můžete s námi absolvovat při šálku dobrého černého moku. Na kávu si potrpíme, takže máme opravdu dobrou. Také si potrpíme na kvalitu služeb, takže i zde máte jistotu kvalitních a aktuálních informací z oblasti účetnictví.

Jiné služby

Pomůžeme Vám i jinak, než jen zpracováním a vedením účetnictví a zajištěním zpracování daňových přiznání. Můžeme vás třeba zastupovat na úřadech. Pomůžeme vám vypracovat podklady pro získání úvěru. Ve spolupráci s dodavatelem software vám můžeme poradit s výběrem, případně dodáním software, který pokryje vaše potřeby, nároky a požadavky.

Hledáte spolehlivého dodavatele účetních služeb?

Můžete vyplnit zcela nezávazně poptávku, my se vám ozveme a případně si domluvíme schůzku. Probereme možnosti jak vám můžeme pomoci, co potřebujete, co očekáváte a naopak vy se dozvíte co umíme. A že umíme vás rádi přesvědčíme. Tak neváhejte a odešlete nezávaznou poptávku ať můžete přijet na výbornou kávu.

Nezávazná poptávka